Управління якістю

Одним з ключових пріоритетів діяльності компанії Delta Food є висока якість і безпека продукції, виробленої компанією. Тому якість виробництва і відповідність українським і міжнародним стандартам постійно контролюється і підтверджується сертифікацією.

З 2012 року компанія Delta Food сертифікована за міжнародними стандартами управління безпекою продуктів харчування ДСТУ ISO 22000: 2007, про що свідчить отриманий в грудні 2012 року Сертифікат якості. Виробництво всіх майонезів компанії відповідає ДСТУ 4487: 2005, що підтверджується Сертифікатом відповідності №UA1.032.X007546-14.

У переддень Нового року, 29 грудня 2015 року лабораторія контролю виробництва компанії Delta Food отримала свідоцтво про атестацію. Для виробничих харчових лабораторій пройти атестацію важливо, тому що це свідчить про правильність проведених досліджень і сировини, і якості продукції в цілому.

Цей документ є визнанням компетентності фахівців лабораторії, проведення випробувань, відповідності наявних умов для проведення лабораторних робіт, підтверджує отримання достовірних результатів вимірювань.

Страницы контентаСертифікат 1Страницы контентаСертифікат 2Страницы контентаСертифікат 3Страницы контентаСертифікат 4Страницы контентаСертифікат 5